pierwsze kroki...

Żłobek "Magiczna chatka"

Dzieci czują się u nas jak w Magicznym Świecie, bezpiecznie, komfortowo, przyjaźnie i rodzinnie.Każde z naszych pociech objęte jest troskliwą opieką w rodzinnej, pełnej uśmiechu i radości atmosferze.

O Nas​

Ponad 10 lat doświadczenia

Nasze żłobek otworzyliśmy w 2011 roku. Jesteśmy dumni, że dzieci w naszej placówce są objęte opieką na najwyższym poziomie i z największą troską o każdą pociechę.

Bądź na bieżąco

Plan dnia

Oferujemy bardzo ciekawy program zajęć tematycznych, w tym różne kąciki zainteresowań. Nasze dzieci poznają różne zawody, uczestniczą w wycieczkach do muzeum, galerii sztuki, biblioteki, oglądają przedstawienia artystyczne albo same przygotowują się do okolicznościowych występów. U nas nie ma czasu na nudę – życie przedszkolaka jest pełne zajęć i radości. Wspólnie gościmy naszych rodziców i dziadków na świętach okolicznościowych.

Nasza kadra

Kadra w Magicznej Chatce jest wysoce wykwalifikowana do opieki i nauki. Duże doświadczenie oraz wiele certyfikatów ze szkoleń w ogromnym zakresie daje bardzo szeroki wachlarz możliwości w pracy z dziećmi.

Justyna Seidel

Sandra Kostrzewa

Irena Trocha

Inna Shcherbaniuk

Beata Makowska

Milena Buś

Plan dnia

6:30 - 8:10

Zabawy dowolne służące realizacji pomysłów dzieci, indywidualne zajęcia edukacyjne, zabawy manipulacyjne, zabawy konstrukcyjne, zabawy dźwiękonaśladowcze

8:10 - 8:20

Czynności higieniczne przygotowujące do śniadania

8:20 - 9:00

Śniadanie.

9:00 - 10:30

Zajęcia muzyczno-ruchowe-„Gimnastyka całego smyka”, zabawy z elementami   muzykoterapii, zajęcia rozwojowe: nauka chodzenia, raczkowania, siedzenia, zajęcia edukacyjne:„Poranki-angielskie pogadanki” , „Gimnastyka buzi i języka”, „Fantazjowanie przez malowanie”,  zabawy w kącikach zainteresowań, nauka samodzielności: „Trening nocnikowy”. Zajęcia na świeżym powietrzu.

10:30 - 11:00

Zupa

11:30- 13:00

Leżakowanie

13:00 - 13:40

Obiad – Drugie danie.

13:30 - 14:30

Śpiewanie piosenek, nauka rymowanek i wyliczanek, zabawy paluszkowe

14:30 - 15:00

Czynności higieniczne przygotowujące do podwieczorku.

15:00 - 15:30

Podwieczorek.

15:30 - 17:00

Słuchanie bajek, zabawy przy muzyce, zabawy ruchowe, zabawy w kącikach zainteresowań, układanki, rysowanki, zabawy konstrukcyjne, rozchodzenie się dzieci do domów.

Nasze sale i plac zabaw.

Szukasz idealnego miejsca dla swojego dziecka ?

Napisz lub zadzwoń